GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 10201248
nr 1020 1248
Matservisdelar
Gefle, Pigg, ca 45 del
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 februari 2016
kl 20:47:20
19/2 21:12:26
700 kr
20/2 19:36:58
Gefle Porslinsfabrik AB